23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">C</font>''' | |'''<font size="4">C</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[C. Maas Co.]]'''||Lopes notes affiliations with [[CM&C]], [[Fantail]], and [[Jack O'London]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cadogan]]'''||Cadogan Investment Ltd.; Southend-on-Sea, Essex | |'''[[Cadogan]]'''||Cadogan Investment Ltd.; Southend-on-Sea, Essex |