171
edits
Middlebult (talk | contribs) No edit summary |
Middlebult (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|'''Captain Fortune'''||??? | |'''Captain Fortune'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[Carey]]'''||??? | |||
|- | |- | ||
|'''[[Carrington]]'''||W. H. Carrington; Manchester | |'''[[Carrington]]'''||W. H. Carrington; Manchester |
edits