British Pipe Brands & Makers A - D: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|'''Cauldron'''||brand by [[Beney, Ltd.]] | |'''Cauldron'''||brand by [[Beney, Ltd.]] | ||
|- | |||
|'''Century'''||'''[[GBD]]''' sub-brand | |||
|- | |- | ||
|'''[[Chapman]]'''||??? | |'''[[Chapman]]'''||??? |