2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|'''[[GBD]]'''||Ganneval, Bondier and Donninger. | |'''[[GBD]]'''||Ganneval, Bondier and Donninger. | ||
|- | |||
|'''[[Glass]]'''||L.S. Glass; London. | |||
|- | |- | ||
|'''Glokar'''||'''[[BBB]]''' sub-brand / second. | |'''Glokar'''||'''[[BBB]]''' sub-brand / second. |