23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Lewis]]'''||Robert Lewis; London | |'''[[Lewis]]'''||Robert Lewis; London | ||
|- | |||
|'''Lilliput Pipe'''||Brand produced by Louis S. Glass, see [[Glass]] | |||
|- | |- | ||
|'''Lion's Head'''||'''[[Comoy's]]''' sub-brand / second. | |'''Lion's Head'''||'''[[Comoy's]]''' sub-brand / second. |