23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
|'''Lovat'''||A brand produced by [[Oppenheimer Pipe]], and also [[A. Friedlander]] in Scotland. | |'''Lovat'''||A brand produced by [[Oppenheimer Pipe]], and also [[A. Friedlander]] in Scotland. | ||
|- | |||
|'''LTD'''||Brand sold by [[S. Mc Lardy Co.]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |