158
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|'''Oppenheimer Pipe'''||??? | |'''Oppenheimer Pipe'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[Oppenheimer Pipe]]'''||Charles, Adolphe, and David Oppenheimer & Louis Adler | |||
|- | |- | ||
|'''[[Orlik]]'''||'''[[Cadogan]]''' brand. | |'''[[Orlik]]'''||'''[[Cadogan]]''' brand. |