23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
| ||'''[[Jess Chonowitsch]]'''; Haslev | | ||'''[[Jess Chonowitsch]]'''; Haslev | ||
|- | |||
|'''[[Chr Henrik]]'''||Henrik Christian Christensen | |||
|- | |- | ||
|'''Christensen, Jørgen Berg'''||See [[Bergspiber]]; Jyllinge near Roskilde dk | |'''Christensen, Jørgen Berg'''||See [[Bergspiber]]; Jyllinge near Roskilde dk |