23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Baronet]]'''||Need Information, apparently a Danish Brand, but also a [[Savinelli]] Sub-brand, and [[GBD]] brand. | |'''[[Baronet]]'''||Need Information, apparently a Danish Brand, but also a [[Savinelli]] Sub-brand, and [[GBD]] brand. | ||
|- | |||
|'''Bay'''||[[Mike Bay]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[BBJ piber]]'''||Børge Blume-Jensen; Næstved. | |'''[[BBJ piber]]'''||Børge Blume-Jensen; Næstved. |