23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">D</font>''' | |'''<font size="4">D</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[D.E.V.]]'''||Need Information | |||
|- | |- | ||
|'''[[Dahl]]'''||'''[[Helge Y. Dahl]]'''; Ringsted. | |'''[[Dahl]]'''||'''[[Helge Y. Dahl]]'''; Ringsted. |