23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 143: | Line 143: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dantonian Pipe Works]]'''||joint venture of [[Sven Knudsen]] & [[Teddy Knudsen]]; Næstved. | |'''[[Dantonian Pipe Works]]'''||joint venture of [[Sven Knudsen]] & [[Teddy Knudsen]]; Næstved. | ||
|- | |||
|'''[[Davids]]||Need information | |||
|- | |- | ||
|'''[[Den Kongelige Porcelainsfabrik]]''' | |'''[[Den Kongelige Porcelainsfabrik]]''' |