Danish Pipe Brands & Makers E - H: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
|'''Hansen''' | |'''Hansen''' | ||
|- | |||
| ||'''Hansen Briar''' - see [[Poul Hansen]] | |||
|- | |- | ||
| ||'''Borge Hansen''' | | ||'''Borge Hansen''' |