2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
| ||'''Hendrik Jørgensen''' → '''[[Svendborg]]'''. | | ||'''Hendrik Jørgensen''' → '''[[Svendborg]]'''. | ||
|- | |- | ||
| ||'''Lasse Skovgaard Jørgensen''' → '''[[ | | ||'''Lasse Skovgaard Jørgensen''' → '''[[Skovgaard]]''' | ||
|- | |- | ||
| ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | | ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | ||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|'''Larsen'''||'''[[Else Larsen]]''' | |'''Larsen'''||'''[[Else Larsen]]''' | ||
|- | |||
| ||'''Johann Larsen'''. Pipemaker and designer; production manager of '''[[Stanwell]]'''. Uncle of... | |||
|- | |- | ||
| ||'''[[Jørgen Larsen]]'''; Almind. | | ||'''[[Jørgen Larsen]]'''; Almind. |