159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jensen]]'''||company Georg Jensen; Lille Skensved, closed app. 2004 | |'''[[Jensen]]'''||company Georg Jensen; Lille Skensved, closed app. 2004 | ||
|- | |||
|'''[[Jensen, K. A.]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Jeppesen'''||Peder Christian Jeppesen → '''[[Neerup]]'''. | |'''Jeppesen'''||Peder Christian Jeppesen → '''[[Neerup]]'''. |
edits