159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jesper Pipes]]'''||Jesper Bo Petersen | |'''[[Jesper Pipes]]'''||Jesper Bo Petersen | ||
|- | |||
|'''[[JESS]]'''||By Jess Chonowitsch for friends with flaws, never sold. | |||
|- | |- | ||
|'''Jobey Dansk'''||Made by Karl Erik Ottendahl. → '''[[Jobey]]'''. | |'''Jobey Dansk'''||Made by Karl Erik Ottendahl. → '''[[Jobey]]'''. |
edits