159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | | ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | ||
|- | |||
|'''[[Johansen, K.]]''' | |||
|- | |||
|'''[[Johansen, Mogens]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| |
edits