159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| ||'''[[Teddy Knudsen]]''' | | ||'''[[Teddy Knudsen]]''' | ||
|- | |||
| ||'''[[Knud Knudsen]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Knute'''||Made by [[Karl Erik]] Ottendahl (†) | |'''Knute'''||Made by [[Karl Erik]] Ottendahl (†) |
edits