159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|'''Jobey Dansk'''||Made by Karl Erik Ottendahl. → '''[[Jobey]]'''. | |'''Jobey Dansk'''||Made by Karl Erik Ottendahl. → '''[[Jobey]]'''. | ||
|- | |||
|'''[[Johansen, K.]]''' | |||
|- | |||
|'''[[Johansen, Mogens]]'''||"Johs". | |||
|- | |- | ||
|'''[[Johs]]'''||Mogens Johansen; Frederikshavn / Nordjylland. | |'''[[Johs]]'''||Mogens Johansen; Frederikshavn / Nordjylland. | ||
Line 56: | Line 60: | ||
| ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | | ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | ||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| | ||
|- | |- |
edits