Danish Pipe Brands & Makers I - L: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| ||'''Lasse Skovgaard Jørgensen''' → '''[[Skovgaard]]''' | | ||'''Lasse Skovgaard Jørgensen''' → '''[[Skovgaard]]''' | ||
|- | |||
| ||'''Mat Jorgensen''' | |||
|- | |- | ||
| ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby | | ||'''[[Wilhelm Jørgensen]]'''; Lyngby |