Danish Pipe Brands & Makers I - L: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| ||'''[[Teddy Knudsen]]''' | | ||'''[[Teddy Knudsen]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | ||'''[[Knud Knudsen]]''' | ||
|- | |||
| ||'''Poul Anton Knudsen]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Knute'''||Made by [[Karl Erik]] Ottendahl (†) | |'''Knute'''||Made by [[Karl Erik]] Ottendahl (†) |