159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kriswill]]'''||Mainstay brand of '''Kriswork Briar Pipe Trading'''; Kolding. See catalogue on '''[http://pipepages.com/kriswill.htm Chris' Pipe Pages]'''! | |'''[[Kriswill]]'''||Mainstay brand of '''Kriswork Briar Pipe Trading'''; Kolding. See catalogue on '''[http://pipepages.com/kriswill.htm Chris' Pipe Pages]'''! | ||
|- | |||
|'''[[Kriswork Briar Pipe Trading Co. (Kriswill)]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Krona]]'''||No details known! | |'''[[Krona]]'''||No details known! |
edits