Danish Pipe Brands & Makers R - T: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Red Hat Pipes]]'''||Kjeld Sørensen; Roskilde. | |'''[[Red Hat Pipes]]'''||Kjeld Sørensen; Roskilde. | ||
|- | |||
|'''Reddish'''||Second by '''[[Stanwell]]'''; discontinued. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Refbjerg]]'''||Søren Refbjerg Rasmussen; Søborg. | |'''[[Refbjerg]]'''||Søren Refbjerg Rasmussen; Søborg. |