23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
|'''Ma Jolie'''||see [[Berrod-Regad]] | |'''Ma Jolie'''||see [[Berrod-Regad]] | ||
|- | |||
|'''Manzini'''||Former brand of Pierre Manzini Factory | |||
|- | |- | ||
|'''[[Marechal Ruchon & Cie.]]'''||See [[GBD]] | |'''[[Marechal Ruchon & Cie.]]'''||See [[GBD]] |