23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|'''[[PLM]]'''||Maker unknown! | |'''[[PLM]]'''||Maker unknown! | ||
|- | |||
|'''Plumb'''||1920s brand of [[Ruchen & Verguet]]; Symbol red spot, with "PLUMB" in white | |||
|- | |- | ||
|'''[[President]]'''||Maker unknown! | |'''[[President]]'''||Maker unknown! |