23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|'''Yeco'''||Brand created in 1921 by [[Ropp]] | |'''Yeco'''||Brand created in 1921 by [[Ropp]] | ||
|- | |||
|'''Ylem'''||Brand created in 1924 by [[Ropp]] | |||
|- | |- | ||
|<font size="3">'''Z'''</font> | |<font size="3">'''Z'''</font> |