GBD Shapes/Numbers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 418: | Line 418: | ||
|- | |- | ||
|9507|| billiard||| unknown|||| unknown | |9507|| billiard||| unknown|||| unknown | ||
|- | |||
|9519|| Canadian||| straight|||| saddle | |||
|- | |- | ||
|9534|| apple/cav*||| three/fourth||||round | |9534|| apple/cav*||| three/fourth||||round |