German Pipe Brands & Makers E - H: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">F</font>''' | |'''<font size="4">F</font>''' | ||
|- | |||
|'''Fairmorn'''||[[Charles Fairmorn]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[FG Pipes]]'''||Frank Giercke; Mönchengladbach / Rhld. | |'''[[FG Pipes]]'''||Frank Giercke; Mönchengladbach / Rhld. |