57
edits
No edit summary |
m (maker add) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|'''Kansas'''||Brand made by Achaiki Amadeus S.A. (→ '''[[Amadeus Pipes]]'''). Distributed by '''[[VAUEN]]'''. | |'''Kansas'''||Brand made by Achaiki Amadeus S.A. (→ '''[[Amadeus Pipes]]'''). Distributed by '''[[VAUEN]]'''. | ||
|- | |||
|'''R. Kaufer'''||Berlin | |||
|- | |- | ||
|'''[[Ken Pipes]]'''||Ken Dederichs; | |'''[[Ken Pipes]]'''||Ken Dederichs; |
edits