23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|'''Kühn'''||August Richard Kühn; Schweina/Thuringia. See [[ARK]]. | |'''Kühn'''||August Richard Kühn; Schweina/Thuringia. See [[ARK]]. | ||
|- | |||
|'''Kürle'''||[[Christoph Kürle]], Pfeifenstübchen, Lübeck. | |||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">L</font>''' | |'''<font size="4">L</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Philipp Lang|Lang, Philipp]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Langner]]'''||Olaf Langner; Sachsenhagen. | |'''[[Langner]]'''||Olaf Langner; Sachsenhagen. |