23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ken Pipes]]'''||Ken Dederichs. | |'''[[Ken Pipes]]'''||Ken Dederichs. | ||
|- | |||
|'''[[Kirsch Pipes]]'''||Roland Kirsch; Wittenförden | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kittner]]'''||Günter Kittner; Bremen. | |'''[[Kittner]]'''||Günter Kittner; Bremen. | ||
Line 64: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|'''Kühn'''||August Richard Kühn; Schweina/Thuringia. See [[ARK]]. | |'''Kühn'''||August Richard Kühn; Schweina/Thuringia. See [[ARK]]. | ||
|- | |||
|'''Kürle'''||[[Christoph Kürle]], Pfeifenstübchen, Lübeck. | |||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">L</font>''' | |'''<font size="4">L</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Philipp Lang|Lang, Philipp]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Langner]]'''||Olaf Langner; Sachsenhagen. | |'''[[Langner]]'''||Olaf Langner; Sachsenhagen. |