German Pipe Brands & Makers I - L: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">J</font>''' | |'''<font size="4">J</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Jacob]]'''||Marcos Jacob | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jan Harry]]'''||Jan Harry Seiffert; Kassel. | |'''[[Jan Harry]]'''||Jan Harry Seiffert; Kassel. |