German Pipe Brands & Makers I - L: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ken Pipes]]'''||Ken Dederichs. | |'''[[Ken Pipes]]'''||Ken Dederichs. | ||
|- | |||
|'''[[Kirsch Pipes]]'''||Roland Kirsch; Wittenförden | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kittner]]'''||Günter Kittner; Bremen. | |'''[[Kittner]]'''||Günter Kittner; Bremen. |