German Pipe Brands & Makers I - L: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jacob]]'''||Marcos Jacob | |'''[[Jacob]]'''||Marcos Jacob | ||
|- | |||
|'''Jacobs'''||Tom Jacobs, retired artisan | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jan Harry]]'''||Jan Harry Seiffert; Kassel. | |'''[[Jan Harry]]'''||Jan Harry Seiffert; Kassel. |