23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">L</font>''' | |'''<font size="4">L</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Philipp Lang|Lang, Philipp]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Langner]]'''||Olaf Langner; Sachsenhagen. | |'''[[Langner]]'''||Olaf Langner; Sachsenhagen. |