2,411
edits
(New page: {| |- |'''<font size="4">M</font>''' |- |'''Manger'''||Pfeifenfabrik Anton Manger; Wollbach / Rhön. |- |'''Mänz'''||Cornelius Mänz; Reutlingen. |- |'''Maxim'''||'''[[Oldenko...) |
mNo edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Müllenbach & Thewald]]'''||M&T | |'''[[Müllenbach & Thewald]]'''||M&T | ||
|- | |||
| ||[[Image:M&T.jpg|50px]] | [[Image:M&T_09.jpg|50px]] | [[Image:M&T_Supermild.jpg|50px]] | [[Image:M&T_Supermild2.jpg|50px]] | | |||
|- | |- | ||
|'''[[Mummert]]'''||Werner Mummert; Otterbach. | |'''[[Mummert]]'''||Werner Mummert; Otterbach. |