23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Stöhr]]'''||Eckhard Stöhr; Hamberge. | |'''[[Stöhr]]'''||Eckhard Stöhr; Hamberge. | ||
|- | |||
|'''[[Sümerler]]'''||Utku Sümerler | |||
|- | |- | ||
|'''[[Syring]]'''||Karl-Heinz Syring (broken pipe); ex Flensburg. | |'''[[Syring]]'''||Karl-Heinz Syring (broken pipe); ex Flensburg. |