23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|'''[[Mastro Grandolfo]]'''||Mastro Grandolfo; Lecce. | |'''[[Mastro Grandolfo]]'''||Mastro Grandolfo; Lecce. | ||
|- | |- | ||
|'''Maurizio'''|| | |'''Mastro Geppetto'''||Brand of [[Ser Jacopo]], by Giancarlo [[Guidi]] | ||
|- | |||
|'''Maurizio'''||Inexpensive Italian brand; Symbol: '''''M''''' (in cursive) | |||
|- | |- | ||
|'''Mauro Armellini'''||Stamped Verona Arcobaleno. See '''[[Armellini]]'''. | |'''Mauro Armellini'''||Stamped Verona Arcobaleno. See '''[[Armellini]]'''. |