23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Molina Pipe]]||(Molina di Barasso) - Giovanni Carollo; Barasso (Varese) | |'''[[Molina Pipe]]||(Molina di Barasso) - Giovanni Carollo; Barasso (Varese) | ||
|- | |||
|'''Molino'''||Former brand of [[Rossi]] | |||
|- | |- | ||
|'''Molinella'''||'''[[Savinelli]]''' sub-brand / second. | |'''Molinella'''||'''[[Savinelli]]''' sub-brand / second. |