23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|'''Roley'''||Vest pocket pipe by [[Savinelli]]; see [http://www.savinelliusa.com/roley.htm savinelliusa.com] | |'''Roley'''||Vest pocket pipe by [[Savinelli]]; see [http://www.savinelliusa.com/roley.htm savinelliusa.com] | ||
|- | |||
|'''[[Romagnolo]]'''||Ivan Romagnolo; Mongrando, Piedmont | |||
|- | |- | ||
|'''Romeo'''||'''[[Fabrizio Romeo]]''' | |'''Romeo'''||'''[[Fabrizio Romeo]]''' |