23,094
edits
(→Sweden) |
(→Turkey) |
||
Line 996: | Line 996: | ||
|- | |- | ||
|'''Burhan Yucel'''||Meerschaum maker hased in Eskisehir | |'''Burhan Yucel'''||Meerschaum maker hased in Eskisehir | ||
|- | |||
|'''CeSem'''||Turkish company selling meerschaum pipes | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hittite Meerschaum]]'''||[http://www.hittitemeerschaumpipes.com] | |'''[[Hittite Meerschaum]]'''||[http://www.hittitemeerschaumpipes.com] |