23,094
edits
(→Sweden) |
(→Russia) |
||
Line 691: | Line 691: | ||
|- | |- | ||
|'''Grechukin'''||'''[[Vladimir Grechukhin]]''' | |'''Grechukin'''||'''[[Vladimir Grechukhin]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Java]]'''||Known as '''Yava''' in Russia | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kiselyov]]'''||Valentin Kiselyov | |'''[[Kiselyov]]'''||Valentin Kiselyov |