23,094
edits
(→Canada) |
(→Poland) |
||
Line 621: | Line 621: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Filar]]'''||Ryszard Filar | |'''[[Filar]]'''||Ryszard Filar | ||
|- | |||
|'''[[Jerzy Dudziak]]'''||Polish artisan working in partnership with [[Stanislaw Solarski]]?? | |||
|- | |- | ||
|'''[[JSG]]'''||Jan Szymon Gołowacz | |'''[[JSG]]'''||Jan Szymon Gołowacz |