23,094
edits
(→Poland) |
(→Spain) |
||
Line 804: | Line 804: | ||
|- | |- | ||
|'''Galerna'''||old brand of [[Iberica de Pipas]] | |'''Galerna'''||old brand of [[Iberica de Pipas]] | ||
|- | |||
|'''[[García]]'''||F. Jesús García; Seville | |||
|- | |- | ||
|'''Gester'''||Inexpensive brand launched in 1980s by [[Iberica de Pipas]] | |'''Gester'''||Inexpensive brand launched in 1980s by [[Iberica de Pipas]] |