23,094
edits
(→Spain) |
(→Canada) |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|'''JBL'''||Canadian brand, see [[Paradis Pipes]] | |'''JBL'''||Canadian brand, see [[Paradis Pipes]] | ||
|- | |||
|'''Jo Thomassin'''||Canadian brand, see [[Paradis Pipes]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[MacQueen Pipes]]'''||Colin MacQueen | |'''[[MacQueen Pipes]]'''||Colin MacQueen |