23,095
edits
(→Spain) |
(→Poland) |
||
Line 640: | Line 640: | ||
|- | |- | ||
|'''[[JSG]]'''||Jan Szymon Gołowacz | |'''[[JSG]]'''||Jan Szymon Gołowacz | ||
|- | |||
|'''[[Kowalewski]]'''||'''Lech Kowalewski''', makes sculpted wooden pipes | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kulpinski]]'''||Ryszard Kulpinski | |'''[[Kulpinski]]'''||Ryszard Kulpinski |