23,094
edits
(→Poland) |
(→Poland) |
||
Line 666: | Line 666: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kulpinski]]'''||Ryszard Kulpinski | |'''[[Kulpinski]]'''||Ryszard Kulpinski | ||
|- | |||
|'''[[Miron Chudio]]'''||Mayron | |||
|- | |- | ||
|'''[[Parol]]'''||Marek Parol | |'''[[Parol]]'''||Marek Parol |