23,094
edits
(→Turkey) |
(→Spain) |
||
Line 888: | Line 888: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Minorca]]'''||Spain | |'''[[Minorca]]'''||Spain | ||
|- | |||
|'''New Bond'''||Inexpensive brand of Emilio Navarro SL factory, as a [[Bruken]] second | |||
|- | |- | ||
|'''[[Nubió]]'''||Joseph Nubió | |'''[[Nubió]]'''||Joseph Nubió |