23,094
edits
(→Sweden) |
(→Spain) |
||
Line 967: | Line 967: | ||
|- | |- | ||
|'''Suárez'''||José Aceituna Suárez; Makes pipes from rustic stone with walnut and poplar stems | |'''Suárez'''||José Aceituna Suárez; Makes pipes from rustic stone with walnut and poplar stems | ||
|- | |||
|'''Swensson'''||Brand from [[Iberica de Pipas]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Taioli]]'''||Siro Taioli | |'''[[Taioli]]'''||Siro Taioli |