Pipe Brands / Makers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(→Poland) |
||
Line 492: | Line 492: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Bróg]]'''||Zbigniew & Renata Bednarczyk | |'''[[Bróg]]'''||Zbigniew & Renata Bednarczyk | ||
|- | |||
|'''[[Fajkołamacz]]'''||Łukasz Tolzdorf | |||
|- | |- | ||
|'''[[Filar]]'''||Ryszard Filar | |'''[[Filar]]'''||Ryszard Filar | ||
|- | |||
|'''[[JSG]]'''||Jan Szymon Gołowacz | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kulpinski]]'''||Ryszard Kulpinski | |'''[[Kulpinski]]'''||Ryszard Kulpinski | ||
|- | |- | ||
|'''[[Parol]]'''||Marek Parol | |'''[[Parol]]'''||Marek Parol | ||
|- | |||
|'''[[Pastuch Pipes]]||'''Wojtek Pastuch | |||
|- | |- | ||
|'''[[Poliński]]'''||Tadeusz & Celina Poliński | |'''[[Poliński]]'''||Tadeusz & Celina Poliński | ||
Line 507: | Line 513: | ||
|'''[[Worobiec]]'''||Henryk Worobiec | |'''[[Worobiec]]'''||Henryk Worobiec | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Zembrowski Pipes]]'''||Tomasz Zembrowski | ||
|- | |- | ||
|} | |} |