23,095
edits
(→Russia) |
(→Russia) |
||
Line 582: | Line 582: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ailarov]]'''||Sergey Ailarov | |'''[[Ailarov]]'''||Sergey Ailarov | ||
|- | |||
|'''[[Bondarev]]'''||Alexander Bondarev, St. Petersburg | |||
|- | |- | ||
|'''[[Doctor's Pipes]]'''||'''[[Roman Kovalev]]''', St. Petersburg | |'''[[Doctor's Pipes]]'''||'''[[Roman Kovalev]]''', St. Petersburg |